Loading...

Hakkimizda

Bizim amacimiz konusunda öncü, lider ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.
İMG İZOLELİ İLETKEN SAN TİC A.Ş nin temelleri 1970 yılından bu yana metal sektörünün bir çok değişik dalında deneyim kazanılarak günümüze kadar sürekli büyüyerek gelinmiştir. 40 yılı aşan bu deneyimimizde İlerleyen yıllarda bakır ve alüminyum iletkenlerinin kullanım alanlarının daha fazla ihtiyaç gerektireceği kanaati oluşmuştur. Bugün hemen hemen her alanda kullanılan elektrolitik bakır ve alüminyum telleri üretmek amacıyla 2011 yılında İstanbul da İMG A.Ş nin kuruluşunu gerçekleştirdik. Yeni kurulan İMG A.Ş nin bakır ve alüminyum iletkenlerin imalatı ve izolasyonu işi üzerine deneyimli kadroları bünyemize alarak ve sürekli yenilikçi bir çizgiyle bu branşta hizmet vermeye başladık.
Yola başladığımızdan günümüze dek iştigal ettiğimiz her branşta ürünlerimizi en iyi kalite, en ekonomik fiyat ve en kısa sürede müşterimize ulaştırabilmek için sürekli yenilik arayışında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. İMG, faaliyet gösterdiği her alanda mükemmelliği yakalamaya çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda etik değerlere bağlılığı ön koşul sayan İMG, geçmişinde olduğu gibi, bundan sonra da gurur duyacağı eserlerle yoluna devam etme kararlılığındadır. İMG kültürünün en önemli dayanağı olarak, temel değerlerinin, yeni yılların da yolunu aydınlatmaya devam etmektedir.

IMG-IND
Vizyonumuz

Konusunda öncü, lider ve saygın bir dünya şirketi olmaktır. Dünya şirketi olmaktan ne anlıyoruz? Biz Dünya’nın herhangi bir yerinde o bölgenin şartlarına uygun, müşteri odaklı pazarlama, satış ve üretim yapabilen bir şirkettir. Çalışanlarına uygun motivasyon kaynaklarını kullanarak işi sahiplendiren, çevreye ve insana saygılı, karşılıklı çıkarları gözeterek işbirlikleri kurabilen ve yarının ne olacağını beklemeden, ona şekil vermeyi göze almış bir şirkettir.


Misyonumuz

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, dünyadaki bakır ve alüminyum İletken kullanan sektörlere kaliteli ürün ve hizmetler sunarak paydaşlar için değer yaratmaktır.

Temel Degerlerimiz

İMG insan kaynakları uygulamalarının temelini ortak değerlerimiz oluşturur. Şirketimizin başarısında ve geleceğe güvenle bakmasında çalışanlarımız tarafından paylaşılan ortak değerlerin büyük önemi vardır. İMG olarak başarımızı bağlı olduğumuz değerlerimize borçluyuz. Bugün bu değerleri herkesle ve özellikle de gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak, bir şirketin yalnızca bugünkü değil, gelecekteki kazançlarının da güvencesi. Böyle bir istikrarı sağlamak ise, ancak bilinçli bir kalite politikasıyla mümkün. İMG olarak tam 3 yıldır sürdürdüğümüz gibi… İMG olarak bütün faaliyetlerimizi, çalışanlarımıza, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek her türlü zararı en aza indirmek üzere aşağıdaki çalışma ilkelerine göre düzenliyoruz: Tüm yönetici ve çalışanlarla Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite’den sorumlu olmak, ilgili yasa, tüzük, yönetmeliklere uymak. Standart ve müşteri şartnamelerine uymak, müşteri şikayetlerini, tekrar ve tamir oranını en aza indirmek, maliyetleri azaltmak ve müşterilere yansıtmak. Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin artırılmasını sağlamak, uygulamaları sürekli izlemek ve iyileştirmek.